TRANSPORT I SPEDYCJA

O FIRMIE


Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu drogowego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie i tranzycie. 

Nasze usługi są wykonywane szybko i bardzo starannie ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta.

Jesteśmy prężnie działającą firmą, posiadamy nowoczesny park maszynowy. 

Bogate doświadczenie jakie posiadamy, rzetelność wykonywania usług i terminowe rozliczenia finansowe z każdym kooperującym z naszą firmą podmiotem, gwarantują przyjemną i owocną współpracę. 

Przy realizacji zleceń przewozowych szczególną uwagę poświęcamy terminowości dostaw powierzonych nam ładunków. Służy temu wykwalifikowana kadra kierowców wsparta systemem nawigacji satelitarnej oraz niezawodny tabor. Firma jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów. 

Usługi transportowe i spedycyjne świadczone są w oparciu o Licencję Ministra Infrastruktury. Posiadamy ubezpieczenie OCP w wysokości 200 tys EUR. Znajdziesz nas w TRANS-giełdzie transportowej.


Głowne atuty naszej oferty 

  • konkurencyjne ceny
  • terminowość dostaw 
  • szybka realizacja zleceń 
  • odpowiednio przygotowana i wyszkolona kadra pracownicza 
  • profesjonalne doradztwo 
  • 24 h monitoring procesów transportowych 

wszystkie realizowane przez nas przewozy objęte są polisą ubezpieczeniową (Ubezpieczenie OC spedytora, Ubezpieczenie ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym CARGO)


Jeździmy po Polsce i trasach całej Europy 

Aby sprostać coraz większym wymaganiom rynku poszerzamy terytorialny zasięg działania i robimy wszystko, aby ciągle doskonalić wykonywane przez nas usługi transportowe Wszędzie gdzie działamy daliśmy się poznać jako uczciwa i rzetelna firma. 


Co możemy przewieźć 

Przewozimy ładunki całopojazdowe, częściowe, płynne, sypkie, neutralne oraz niebezpieczne. Nasza oferta obejmuje realizację kompleksowych usług transportowych ADR i spedycyjnych zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta